Audit

Signum spol. s r.o.
Hustopeče
www.signumcz.com

Nástupnická společnost Qualite s.r.o. se sídlem v Prostějově.

zobrazit/skrýt podrobnosti

Společnost SIGNUM je ryze česká společnost působící na českém trhu již od roku 1992. K hlavním činnostem patří povrchová úprava žárovým zinkováním a žárovým odstředivým zinkováním, zákazníkům tuto službu nabízí v pěti českých (Hustopeče, České Budějovice, Deštná, Moravský Písek, Prostějov) a dvou slovenských závodech (Prievidza, Humenné), od září 2009 také v Chorvatsku ve Splitu.
Provádí také třívrstvé povlakování ocelových trubek polyetylenem pro úložná potrubí a je významným dodavatelem ocelových konstrukcí.
Ve všech výše uvedených oborech využívá nejmodernější technologie ohleduplné k životnímu prostředí, které napomáhají docílit kvalitních a časově flexibilních služeb – spokojenost zákazníků je prioritou.
Služby pro klienta:

Audit

Charakteristika:

Typ firmy: výrobní se zakázkovou činností

DHL Automotive s.r.o.
Praha

www.dhl.cz

Společnost DHL je předním poskytovatelem logistických služeb v České republice.

zobrazit/skrýt podrobnosti

Služby pro klienta:

Audit

Daně

Charakteristika:

Typ firmy: zabezpečování přepravy

INCARD Steel, a.s.
Brno
www.incard.cz

zobrazit/skrýt podrobnosti

Kotlové trubky, hladké trubky, závitové trubky…široký sortiment tohoto zboží najdete ve skladu o rozloze 3000 m² s více než 1000 tun trubek. Zákazníkům nabízejí konkurenceschopné zboží vysoké kvality a spolehlivé služby, což firmě INCARD Steel zajistilo v dodávkách trubek významnou pozici jak na domácím, tak na zahraničním trhu.
Služby pro klienta:

Audit

Charakteristika:

Typ firmy: obchodní

Slezák-RAV CZ s.r.o.
Olomouc
www.slezak-rav.cz

zobrazit/skrýt podrobnosti

Výrobní firma Slezák-RAV CZ s.r.o. působí především v oblasti výroby vodovodních baterií. Je to jediná česká firma s vlastním vývojem a konstrukcí, která vyrábí řady vodovodních baterií, z nichž každá zahrnují typy – umyvadlové, bidetové, vanové, sprchové, kombinované (pro vanu a umyvadlo) a dřezové. Firma vyrábí i specielní baterie dle potřeb zákazníků z řad výrobců van, sprchových masážních boxů, bezdotykových baterií, průtokových ohřívačů, léčebných a nemocničních zařízení apod.
Služby pro klienta:

Audit

Charakteristika:

Typ firmy: výroba, obchod

STARMON s.r.o.
Choceň
www.starmon.cz

zobrazit/skrýt podrobnosti

Starmon s.r.o. je ryze česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Základ její profesionální úrovně je postaven na mnohaletých zkušenostech pracovníků v oblasti sdělovací a zabezpečovací techniky a mikroelektroniky. Společnost v současné době zaměstnává pracovníky různých profesí - zámečníky, elektrikáře, techniky, projektanty, vývojové pracovníky a manažery. Nabízíme produkty vysoké kvality a zajišťujeme profesionální servis dodávaných technologií. Snažíme se dokázat, že i malá společnost se může účastnit hospodářské soutěže.
Služby pro klienta:

Daně

Audit

Charakteristika:

Typ firmy: stavby pro železniční dopravu

>>Z našich klientů

>>Prezentace Vision32

Ve firmě Oswald používáme software Vision32

>>Cerfitikáty

Platná osvědčení společnosti Oswald

>>Aktuality

Redirecting...

Přihlaste se k odběru aktualitVíce informací o zasílání aktualit