Prezentace Vision

Máte pocit, že je váš podnikový systém roztříštěný?
Je váš systém příliš složitý a těžkopádný?
Dostáváte se k informacím komplikovaně?

Kdo jsme a co děláme

Společnost Vision Praha s.r.o. se zabývá vývojem, implementací a servisem software pro řízení ekonomiky a výroby společností podnikajících v České republice a na Slovensku. Na těchto trzích působíme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme vybudovali rozsáhlou klientelu čítající několik set zákazníků. Dnes tak patříme k významným dodavatelům informačních systémů v segmentu středních a větších firem.

Hlavním produktem v naší nabídce je obchodně úspěšný ERP systém Vision32. Při vývoji systému jsme využili osvědčené technologie klient-server, se kterou máme bohaté zkušenosti. Jako jedni z mála na trhu jsme ji nabízeli již na začátku 90. let - byl na ní postaven ekonomický a výrobní systéme Oskar®. Pro správu a ukládání dat používáme multiplatformní SQL databázi (Sybase SQL) na straně serveru a klientská část systému využívá prostředí Windows (XP, Vista).

Klademe velký důraz nejen na kvalitu produktu, ale i na kvalitu implementace a následného servisu. Management kvality odpovídá normě ISO 9001:2000 a je certifikován společností Det Norske Veritas. Implementaci provádějí zkušení konzultanti, kteří vám dokážou předat své dlouholeté zkušenosti. Pomohou vám tak s optimalizací základních procesů a s využíváním dat získaných z ERP systému k lepšímu řízení společnosti. Implementace sytému řídíme projektově.

Můžeme vám také nabídnout roli systémového integrátora. V této roli Vám zajistíme efektivní využití všech aktuálně používaných zdrojů v rámci IT a koordinaci všech dodavatelských subjektů. Pod systémovou integraci obvykle patří kompletní dodávky potřebného hardwarového vybavení, dodávky různých specializovaných řešení, zajištění komunikačních můstků se software třetích stran a podobně.

Proč si vybrat zrovna nás

 • Jsme česká firma, jejíž stabilitu potvrzuje víc než 15 let působení na českém trhu.
 • Kvalita naší práce a vaše spokojenost je našim hlavním cílem.
 • Víme, že vaše požadavky lze rozdělit do dvou základních kategorií – ty, které má téměř každý zákazník a ty, jež máte jen vy. Ty první pečlivě sledujeme a uspokojujeme již několik let, ty druhé umíme vyslyšet, analyzovat a realizovat.

Jaký je náš hlavní produkt – ERP systém Vision32

Ekonomický a výrobní systém Vision32 je softwarové vybavení pro střední a větší firmy. Svým rozsahem a možnostmi je ideálním řešením pro náročného zákazníka. Při návrhu systému jsme kladli důraz na přehlednost a ergonomii, přitom jsme zachovali standardy běžné v prostředí Windows. Produkt respektuje českou a slovenskou legislativu. Systém vám pomůže řídit tyto oblasti:

 • Finanční a daňové účetnictví
 • Finanční kontroling
 • Evidence majetku
 • Mzdy a personalistika
 • Evidence docházky
 • Řízení skladů
 • Poptávky a nákup
 • CRM
 • Řízení zakázek a projektů
 • TPV
 • Řízení výroby
 • Plánování výroby
 • Plánování porad
 • Správa dokumentů
 • Workflow

Modulární koncepce systému. Množina funkcí systému je rozdělena do samostatných okruhů, ze kterých si můžete zvolit kombinaci potřebných úloh. Svůj systém tak můžete stavět postupně bez značných počátečních investic.

Uživatelské prostředí. Data, se kterými pracujete, jsou vám zobrazována v tabulkové podobě. Data můžete třídit, filtrovat, vyhledávat záznamy podle různých kritérií, přenášet do Excelu a podobně. Jde nám o to, abyste si informace mohli rovnou zobrazit a nemuseli tisknout komplikované sestavy. Vstup dat vám bude zprostředkovávat vstupní formulář, který je vždy navržen tak, aby vám ušetřil zbytečné klikání a zároveň vás upozorňoval na chybné vstupy.

Možnosti „customizace“ neboli uživatelského přizpůsobení jsou na velmi vysoké úrovni a rozhodně přesahují možnosti ERP systémů ve stejné cenové kategorii. Můžete modifikovat kteroukoliv sestavu a vytvořit si libovolné další tiskové výstupy. Můžete modifikovat formuláře pro vstup dat, můžete modifikovat prohlížeče dat, můžete psát vlastní funkce a rozšiřovat datovou strukturu, importovat cizí data a exportovat vlastní data do jiných struktur.

Systém zpracovává data „on-line“, což vám významně zvýší přehlednost a komfort při zpracování jakýchkoliv agend. Budete vždy okamžitě vidět efekt jakékoliv operace nebo jakékoliv změny stavu řízeného procesu.

Aktivita. Naši aplikaci lze oživit. Nemusíte například zjišťovat, jestli vám ten či onen něco dluží. Systém si to umí zjistit sám, a upozorní vás hned, jak to nastane.

Integrace jednotlivých úloh. Jednotlivé části jsou natolik provázané, že když se podíváte například na vystavenou fakturu a budete chtít vědět víc, nebudete muset pouštět další a další moduly jen proto, abyste zjistili, zdali vám odběratel něco nedluží, či co jste mu prodali za poslední dva roky nebo dokonce kdo kontroloval výrobek při odvádění výroby. Ke všem těmto informací se z té faktury prostě dostanete.

Bezpečnost dat. Ochrana dat před zneužitím a jejich bezpečnost je zajištěna dvojúrovňovým systémem přístupových práv přidělovaných uživatelům, resp. skupinám uživatelů. Na straně serveru je možné pracovníkům velmi podrobně přidělovat kombinace oprávnění k základním operacím s daty. Jiným než registrovaným uživatelům je přístup do databáze a přihlášení do systému zcela znemožněno.

Výstupy a tvorba sestav. Systém Vision32 nabízí vlastní Návrhář tiskových výstupů, který je jeho integrální součástí. Uživatel má jeho prostřednictvím pod kontrolou jak datové zdroje, tak design výstupů – lze vkládat grafy, čárové kódy, obrázky, grafické podklady a podobně. Každou uživatelsky nadefinovanou sestavu lze distribuovat vybraným uživatelům prostřednictvím přístupových práv, výstupy lze také přiřazovat ke konkrétním agendám. Samostatnou kapitolou jsou exporty dat. Systém nyní umožňuje každý hotový výstup vytisknout, odeslat e-mailem nebo exportovat do několika nejpoužívanějších formátů (html, rtf, pdf, xls, jpg, bmp, gif, wmf, emf).

Jazykové prostředí. Systém je vybaven českým, slovenským, anglickým a německým uživatelským prostředím.

Podpora uživatelů. V době používání systému vám kdykoliv rádi zpracujeme nabídku na jakékoliv vylepšení, či rozšíření systému. Pomůžeme vám též doškolit uživatele či vyškolit nové uživatele. Vaše problémy budeme rádi řešit osobně nebo pomocí moderních nástrojů – mnohé drobné změny v konfiguraci, dotazy, zásahy do systému a podobně umíme realizovat prostřednictvím vzdálené správy. Vzdálenou správu si nemusíte kupovat ani nijak složitě instalovat. Stačí mít připojení do Internetu. Zásah je realizovatelný obvykle téměř okamžitě a bez drahého cestování. Můžete též využívat rozsáhlou vědomostní databázi zkušeností, tipů a rad jak systém co nejlépe využít publikovanou na našich firemních stránkách. Pořádáme též pravidelná školení, na kterých seznamujeme uživatele s novinkami či dopadem legislativních změn na systém.

>>Z našich klientů

Zobrazit další reference

>>Aktuality

Redirecting...

Přihlaste se k odběru aktualitVíce informací o zasílání aktualit